Umowa na sprzęt dla SOR podpisana!

W dniu dzisiejszym, w siedzibie Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi, odbyło się uroczyste podpisanie umowy na dofinansowanie ze środków „Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020” projektu zakupu sprzętu i wyposażenia dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o.

Dokument podpisali: Łukasz Szumowski – Minister Zdrowia i Krzysztof Zarychta - Prezes TCZ Sp. z o.o.

Zarząd TCZ Sp. z o.o. pragnie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w prace przy projekcie, w szczególności:

- Mirosławowi Kuklińskiemu – Staroście Powiatu Tomaszowskiego, za wsparcie i aktywną pomoc przy pozyskaniu unijnego dofinansowania dla Szpitala w Tomaszowie Mazowieckim,

- Waldemarowi Budzie – Posłowi na Sejm VIII kadencji, za poparcie złożonego przez Szpital projektu i pamięć o pacjentach Tomaszowskiego Centrum Zdrowia.

Program lekowy NFZ - Profilaktyka Zakażeń Wirusem RS

Ratownictwo Medyczne w TCZ