Sprzęt rehabilitacyjny od Gminy Kleszczów

Dzięki środkom finansowym przekazanym przez Gminę Kleszczów, Poradnia Fizjoterapii Tomaszowskiego Centrum Zdrowia doposażona została w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny.

Ze środków dotacji zakupiono:

• aparat do laseroterapii biostymulacyjnej z prysznicowym aplikatorem laserowym,

• urządzenie do terapii stawów: kolanowego, skokowego i biodrowego, wykorzystywane do rehabilitacji po zabiegach lub urazach kończyn dolnych,

• aparat do elektroterapii,

• aparat do megnetoterapii,

• urządzenie do mechanicznej trakcji kręgosłupa, pozwalające na wykonywanie zabiegów u pacjentów m.in. z dyskopatią i zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa, rwą kulszową, uciskiem korzeni rdzeniowych, bólami stawów międzykręgowych.

Zarząd Tomaszowskiego Centrum Zdrowia pragnie podziękować Władzom Gminy oraz Radzie Gminy Kleszczów za zaangażowanie i pomoc przy zakupie sprzętu służącego pacjentom Naszej placówki.

Ograniczenie odwiedzin w Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o.

Spotkanie opłatkowe w Tomaszowskim Centrum Zdrowia