Spotkanie opłatkowe w Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o.

Spotkanie opłatkowe w Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o.

W dniu dzisiejszym w Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o. odbyło się spotkanie wigilijne. Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Pan Dariusz Klimczak, Starosta Powiatu Tomaszowskiego Pan Mirosław Kukliński, Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego Pan Krzysztof Janecki, Przewodniczący Rady Powiatu Pan Piotr Majchrowski, Dyrektor Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Nu-Med Pan Paweł Paczkowski oraz wielu innych.

W związku z tym, Prezes Zarządu Pan Krzysztof Zarychta, jako gospodarz uroczystości pragnie podziękować wszystkim przybyłym gościom, jak również pracownikom oraz całej kadrze medycznej. Spotkanie przebiegło w świątecznej, wyjątkowo miłej atmosferze.

Co najważniejsze dokonano również symbolicznego przekazania kluczyków do nowo zakupionej karetki pogotowia. To już trzeci nowy ambulans dostarczony do Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w tym roku. Tym razem zakup udało się dokonać z uruchomionej rezerwy budżetowej kraju.

Poprzednia aktualność

"... bo zdrowie jest najważniejsze" - rozmowa z lekarzem, pediatrą p. Moniką Olczak - Mazurek

Następna aktualność

Świąteczne życzenia