Spotkanie opłatkowe w Tomaszowskim Centrum Zdrowia

W dniu dzisiejszym w Tomaszowskim Centrum Zdrowia odbyło się spotkanie wigilijne. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Wicestarosta Powiatu Tomaszowskiego Pan Leszek Ogórek, Przewodnicząca Rady Powiatu Tomaszowskiego Pani Wacława Bąk, Członkowie Zarządu Powiatu Tomaszowskiego: Pani Elżbieta Łojszczyk, Marek Kubiak, Michał Czechowicz, Przewodniczący Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego Pan Krzysztof Kuchta, przedstawiciele Rady Nadzorczej Szpitala oraz wielu innych.

Spotkanie opłatkowe było okazją do przekazania życzeń, podsumowania mijającego 2018 roku oraz omówienia planów na kolejny rok. Spotkanie przebiegło w spokojnej i świątecznej atmosferze.

W imieniu Tomaszowskiego Centrum Zdrowia, Prezes Zarządu Pan Krzysztof Zarychta, pragnie podziękować gościom i pracownikom Szpitala za przybycie na spotkanie wigilijne, a z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia życzyć Personelowi TCZ ciągłej pasji i zadowolenia z wykonywanej pracy, zaś Pacjentom Szpitala szybkiego powrotu do zdrowia i spędzenia Świąt w rodzinnej atmosferze.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Format3A http://format3a.pl/

Nowy sprzęt medyczny w Tomaszowskim Centrum Zdrowia!