O sieci szpitali w rozmowie z Prezesem Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o.

...bo zdrowie jest najważniejsze... , ale czy w świetle nowych przepisów dotyczących sieci szpitali, finansowania działalności tych placówek , zdrowie pacjenta stoi na pierwszym miejscu, jest najważniejsze? "Nad wykonania", ryczałty, czy inne sposoby finansowania nic nie zmieniają, albo prawie nic, w sposobie leczenia pacjenta. Po prostu" kołdra jest za krótka" i nie na wszystko wystarcza pieniędzy... Jak to się ma w naszym TCZ-cie? o tym rozmawiamy w programie z prezesem Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Krzysztofem Zarychtą...

źródło: teleteamtv

Ograniczenie odwiedzin w Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o.

Opublikowano wyniki oceny formalnej wniosków o dofinansowanie projektów złożonych w ramach konkursu dotyczącego technologii informacyjno-komunikacyjnych