Mikołajki 2018 r. w Tomaszowskim Centrum Zdrowia

W dniu dzisiejszym w Tomaszowskim Centrum Zdrowia odbyło się spotkanie mikołajkowe dla najmłodszych pacjentów Oddziału Pediatrycznego. Każdego małego pacjenta w salach chorych odwiedzili goście: Starosta Powiatu Tomaszowskiego Mariusz Węgrzynowski, Wicestarosta Powiatu Tomaszowskiego Leszek Ogórek, Członkowie Zarządu Starostwa Powiatowego Elżbieta Łojszczyk, Michał Czechowicz i Marek Kubiak, Prezes Zarządu Szpitala Krzysztof Zarychta oraz Naczelny Pielęgniarz Konrad Borowski, reprezentujący również, wraz z Panią Teresą Ogórek, Fundację Rozwoju Powiatu Tomaszowskiego - fundatora mikołajkowych prezentów. Każde dziecko otrzymało pluszowego misia, kalendarz adwentowy oraz drobne słodycze a goście życzyli małym pacjentom szybkiego powrotu do zdrowia.

Nowy sprzęt medyczny w Tomaszowskim Centrum Zdrowia!

Nowe pompy infuzyjne w Tomaszowskim Centrum Zdrowia!