Andrzej Muszyński

lek. med.
Andrzej Muszyński

Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Koordynator Oddziału Anestezjologii

Aneta Czupryniak

dr n. med.
Aneta Czupryniak

Pediatria i nefrologia dziecięca

Ordynator Oddziału Pediatrii

Cezary Malicki

dr n. med.
Cezary Malicki

Chirurgia urazowa i ortopedia

Koordynator Oddziału Chirurgii Urazowej i Ortopedii

Ewa Kosińska-Borkowska

lek. med.
Ewa Kosińska-Borkowska

Specjalista pediatrii i chorób zakaźnych

Koordynator Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego

Jarosław Dębiec

dr n. med.
Jarosław Dębiec

Neurologia, medycyna sportowa, medycyna morska i tropikalna

Koordynator Oddziału Neurologicznego

Jerzy Nakiela

prof. dr hab. n. med.
Jerzy Nakiela

Otolaryngologia

Koordynator Oddziału Otolaryngologicznego

Maciej Kowman

dr n. med.
Maciej Kowman

Specjalista psychiatra

Koordynator Oddziału Psychiatrycznego

Michał Winiarski

dr n. med.
Michał Winiarski

Specjalista Urolog Certyfikat Europejski FEBU

Koordynator Pododdziału Urologicznego

Robert Szlachciński

dr n. med.
Robert Szlachciński

Neonatologia, pediatria

Ordynator Oddziału Noworodkowego

Sebastian Słomka

dr n. med.
Sebastian Słomka

specjalista chorób wewnętrznych i hipertensjologii, w trakcie specjalizacji z kardiologii

Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych

Tomasz Białas

lek. med.
Tomasz Białas

Radiologia i diagnostyka obrazowa

Koordynator Centrum Diagnostyki Obrazowej

Włodzimierz Koptas

dr n. med.
Włodzimierz Koptas

chirurgia ogólna, endokrynologia

Ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej

Adam Górkiewicz

lek. med.
Adam Górkiewicz

Młodszy asystent

Agata Wrona-Wiązek

lek. med.
Agata Wrona-Wiązek

Specjalista chorób wewnętrznych i diabetologii

Starszy asystent

Agnieszka Lechowska-Skorupińska

lek. med.
Agnieszka Lechowska-Skorupińska

Choroby wewnętrzne

Starszy asystent

Andrzej Iwański

lek. med.
Andrzej Iwański

Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Starszy asystent

Andrzej Kałużyński

dr n. med.
Andrzej Kałużyński

Patomorfolog

Anna Kałużyńska

dr n. med.
Anna Kałużyńska

Pediatria i nefrologia dziecięca

Starszy asystent

Artur Kowalczyk

lek. med.
Artur Kowalczyk

rezydent w trakcie specjalizacji z neurologii

Młodszy asystent

Dorota Grzybowska

lek. med.
Dorota Grzybowska

Lekarz psychiatra

Asystent

Emilia Olczak-Kozioł

lek. med.
Emilia Olczak-Kozioł

specjalista neurolog

Starszy asystent

Ewa Borzęcka

Lek. med.
Ewa Borzęcka

Choroby dziecięce

Zastępca Ordynatora Oddziału Noworodkowego

Ewa Kołomecka-Kochańska

lek. med
Ewa Kołomecka-Kochańska

Lekarz w trakcie Specjalizacji z Chorób Wewnętrznych

Młodszy asytent

Izabela Wawszczak

lek. med.
Izabela Wawszczak

w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych

Młodszy asystent