III Tomaszowskie Targi Pracy i Edukacji

W dniu wczorajszym nasz Szpital miał przyjemność uczestniczyć w III Tomaszowskich Targach Pracy i Edukacji, które odbyły się na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim. Organizatorem targów był Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim, a wydarzeniu patronowały władze miasta i powiatu tomaszowskiego.

Targi cieszyły się bardzo dużą popularnością i były dla Szpitala okazją do przedstawienia aktualnych ofert pracy. Ponadto, młodzież szkolna odwiedzająca nasze stoisko mogła uzyskać informacje na temat kierunków kształcenia w zawodach medycznych oraz poznać wymogi stawiane kandydatom do pracy w placówce. Dzięki obecności personelu medycznego, odwiedzający stoisko Szpitala mieli możliwość kontroli poziomu ciśnienia krwi, poziomu cukru we krwi oraz wykonania analizy składu ciała.

Pragniemy podziękować wszystkim gościom za obecności na Targach oraz zainteresowanie ofertą Szpitala, zaś organizatorom za możliwość udziału w tym wydarzeniu.

Odwołanie zakazu odwiedzin pacjentów na oddziałach szpitala

KOMUNIKAT - Wstrzymanie odwiedzin na Oddziale Pediatrycznym TCZ