Dwa nowe Ambulanse zasiliły Tomaszowskie Pogotowie

W dniu 27.12.2019r. na terenie Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. odbyło się uroczyste przekazanie dwóch nowych Ambulansów dla Tomaszowskiego Pogotowia Ratunkowego. Jedna z zakupionych karetek będzie stacjonowała w Brzezinach, a druga zasili podstację zlokalizowaną w Rzeczycy. Ambulanse udało się zakupić dzięki wsparciu ze strony Ministerstwa Zdrowia, które na każdą z karetek przeznaczyło 400 tysięcy złotych.

W uroczystości wzięli udział m.in. Starosta Powiatu Tomaszowskiego - Mariusz Węgrzynowski, Wicestarosta- Leszek Ogórek, Członek Zarządu- Michał Czechowicz, Radna Sejmiku Województwa Łódzkiego- Ewa Wendrowska, Starosta Powiatu Brzezińskiego - Renata Kobiera, Wicewójt Gminy Rzeczyca- Iwona Łuszcz- Krawczyk, Przewodniczący Rady Miasta- Krzysztof Kuchta, radni Rady Powiatu Tomaszowskiego oraz pozostali goście i Pracownicy TCZ Sp. z o.o.

Prezes Zarządu Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. dr n.med. Wiesław Chudzik pragnie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do pozyskania dwóch nowych ambulansów oraz przybyłym gościom za obecność.

Zdjęcia dzięki uprzejmości : http://format3a.pl/

Przykładowe Diety dla Pacjentów Opuszczających Szpital