Otwarcie Oddziału Okulistycznego połączone ze Spotkaniem Wigilijnym

12.12.2019r. w naszym Szpitalu odbyło się Uroczyste Otwarcie Oddziału Okulistycznego połączone ze Spotkaniem Wigilijnym Pracowników TCZ Sp. z o.o.Oddział Okulistyczny mieści się na pierwszym piętrze i specjalizuje się w planowych zabiegach usuwania zaćmy. Lekarzem koordynującym jest dr n. med(...)

Otwarcie Poradni Kardiologicznej !!!

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o. o. zaprasza wszystkich pacjentów do nowo otwartej PORADNI KARDIOLOGICZNEJ(...)

Poradnia Leczenia Bólu

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o. o. zaprasza wszystkich pacjentów cierpiących z powodu przewlekłego bólu (zwanego też bólem klinicznym lub normalnym) do nowo otwartej Poradni Leczenia Bólu. Konsultacje lekarskie odbywać się będą w piątki w godzinach od 15.00 do 19.00 począwszy od 06.09(...)