Otwarcie POZ w Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o.

Zarząd Tomaszowskiego Centrum Zdrowia pragnie powiadomić, iż dziś nastąpiło uroczyste otwarcie Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej. W uroczystości uczestniczyło wielu gości, którzy mogli zobaczyć efekt kilkumiesięcznych prac remontowych zmierzających do otwarcia nowej jednostki w ramach TCZ(...)

Wigilia w Tomaszowskim Centrum Zdrowia

W dniu dzisiejszym w jednym ze świeżo wyremontowanych pomieszczeń szpitala odbyło się spotkanie wigilijne. W związku z tym faktem, Zarząd Tomaszowskiego Centrum Zdrowia pragnie podziękować wszystkim przybyłym na uroczystość gościom, jak również pracownikom oraz całej kadrze medycznej(...)

Nowy Prezes Zarządu Tomaszowskiego Centrum Zdrowia