Lista poparcia dla WOŚP

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. tworzy listę poparcia dla WOŚP jako kandydata do otrzymania Pokojowej Nagrody Nobla. Już ponad 200 osób złożyło swój podpis. Jeśli chcesz przyłączyć się do wspólnej akcji, lista na której możesz złożyć podpis czeka w sekretariacie(...)

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w sieci szpitali 2017

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Spółka z o.o. zakwalifikowało się do sieci szpitali. W dniu wczorajszym listę placówek medycznych objętych siecią podał Łódzki Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia.Do sieci szpitali w Łódzkiem objętych jest łącznie 36 podmiotów leczniczych(...)

Laser holmowy wraz z mini PCNL

Realizacja planu zakupu nowego specjalistycznego  sprzętu medycznego dla Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w toku. Jednym ze sprzętów zakupionych przez Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. i dostarczonym w dniu dzisiejszym jest laser holmowy wysokiej klasy(...)