Symbol nowoczesnej opieki medycznej 2022

Pragniemy poinformować, iż w dniu 17.11.2022r., na uroczystej gali w Katowicach Prezes Zarządu  dr n. med. Wiesław Chudzik oraz Kierownik Pionu Administracji i Rozwoju Szpitala dr n. o zdr. Monika Białas odebrali w imieniu Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o(...)

14.11.2022r. - Światowy Dzień Cukrzycy

Cukrzyca to grupa chorób metabolicznych charakteryzująca się podwyższonym stężeniem glukozy we krwi, co może być wynikiem defektu wydzielania i/lub działania insuliny. Jest ona obecnie dość często diagnozowaną chorobą, a zagrożenie jakim jest jej występowanie niestety nie maleje(...)

Symbol Nowoczesnej Opieki Medycznej 2022r.

Szanowni Państwo, jest nam niezmiennie miło poinformować, iż Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o, decyzją kapituły programu Symbol 2022 organizowanej przez Monitor Biznesu i Monitor Rynkowy otrzymało tytuł „Symbol Nowoczesnej Opieki Medycznej 2022”(...)

8.11.2022r. - Międzynarodowy Dzień Radiologii

W związku z przypadającym w dniu dzisiejszym Światowym Dniem Radiologii, składamy wszystkim pracownikom Centrum Diagnostyki Obrazowej Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. serdeczne życzenia oraz podziękowanie za trud oraz profesjonalizm włożony w pracę na rzecz zdrowia drugiego człowieka(...)