Inwestycje w TCZ Sp. z o.o.

Przedstawiamy zdjęcie warte blisko 552 tys. PLN. Inwestycje w Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o. pomimo okresu wakacyjnego w toku. Informowaliśmy już o sprzęcie medycznym dostarczonym do Szpitala w ostatnim okresie. To jednak nie koniec(...)

Środki finansowe na zakup nowej karetki dla TCZ Sp. z o.o.

Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Tomaszowie Mazowieckim otrzyma środki finansowe w wysokości 550 tys. złotych za zakup nowego ambulansu sanitarnego wraz z wyposażeniem. Pieniądze pochodzą z uruchomionej rezerwy budżetowej kraju dla województwa łódzkiego(...)

Remonty w TCZ Sp. z o.o.

Dział Techniczny Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. prowadzi remonty nie tylko wewnątrz budynków szpitalnych. Podejmuje także starania o poprawę infrastruktury zewnętrznej w tym m.in. dróg dojazdowych, parkingów, chodników, sieci teleinformatycznych oraz elewacji budynków(...)