Ubiegamy się o zdrowie

W miniony weekend odbył się „Bieg z Wandą Panfil Ubiegamy się o zdrowie…". Impreza promująca zdrowy styl życia wolny od uzależnień na terenie NUMED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej przy ulicy Jana Pawła II 35. W zawodach wzięło udział kilkaset osób(...)

Nowy sprzęt dla „Szpitala na Niskiej”

We wtorek 17 października br. w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym przy ul. Niskiej, placówce podległej Tomaszowskiemu Centrum Zdrowia odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu dla seniorów. Fundatorem sprzętu który trafi do tomaszowskiego szpitala jest Fundacja WOŚP.Placówce przekazano łóżka do tzw(...)

Wizyta Wicewojewody Łódzkiego

W minionym tygodniu Zarząd Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. miał zaszczyt gościć z wizytą Wicewojewodę Łódzkiego Pana Karola Młynarczyka. Była to doskonała okazja, aby zaprezentować efekty prowadzonych inwestycji w TCZ Sp. z o.o. Prezes Zarządu Pan Krzysztof Zarychta oraz Pełnomocnik ds(...)

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Tym razem Prezes Zarządu Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Pan Krzysztof Zarychta w niecodziennej roli. 29 września świętowany był Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Święto miało na celu promocję lektury, głośnego czytania oraz przybliżanie dzieciom piękna literatury dziecięcej(...)

Inwestycje w TCZ Sp. z o.o.

Przedstawiamy zdjęcie warte blisko 552 tys. PLN. Inwestycje w Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o. pomimo okresu wakacyjnego w toku. Informowaliśmy już o sprzęcie medycznym dostarczonym do Szpitala w ostatnim okresie. To jednak nie koniec(...)