TCZ przebadał Seniorów

Dnia 17.11.2017 r. w Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o. odbył się "Dzień Seniora". W tym dniu wykonywane były bezpłatne badania m.in. poziomu glukozy we krwi, pomiar ciśnienia tętniczego czy też badanie z wykorzystaniem spirometru(...)

Prezes Zarządu TCZ Sp. z o.o. o planach, inwestycjach i sieci szpitali.

Prezes Tomaszowskiego Centrum Zdrowia, Krzysztof Zarychta, był dzisiaj gościem Radia FAMA. Małgorzata Niewiadomska pytała o inwestycje przeprowadzone w tomaszowskim szpitalu, a także o najbliższe plany. Zapraszamy do wysłuchania audycji na stronach Radio FAMA(...)

DZIEŃ SENIORA w Tomaszowskim Centrum Zdrowia

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. informuje, iż w dniu 17.11.2017 r. w Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej organizowany jest DZIEŃ SENIORA.W tym dniu wykonywane będą bezpłatne badania m.in. poziomu glukozy we krwi, pomiar ciśnienia tętniczego czy też badanie z wykorzystaniem spirometru.(...)

Ubiegamy się o zdrowie