Nowy sprzęt dla „Szpitala na Niskiej”

Nowy sprzęt dla „Szpitala na Niskiej”

We wtorek 17 października br. w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym przy ul. Niskiej, placówce podległej Tomaszowskiemu Centrum Zdrowia odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu dla seniorów. Fundatorem sprzętu który trafi do tomaszowskiego szpitala jest Fundacja WOŚP.Placówce przekazano łóżka do tzw(...)

Wizyta Wicewojewody Łódzkiego

Wizyta Wicewojewody Łódzkiego

W minionym tygodniu Zarząd Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. miał zaszczyt gościć z wizytą Wicewojewodę Łódzkiego Pana Karola Młynarczyka. Była to doskonała okazja, aby zaprezentować efekty prowadzonych inwestycji w TCZ Sp. z o.o. Prezes Zarządu Pan Krzysztof Zarychta oraz Pełnomocnik ds(...)

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Tym razem Prezes Zarządu Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Pan Krzysztof Zarychta w niecodziennej roli. 29 września świętowany był Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Święto miało na celu promocję lektury, głośnego czytania oraz przybliżanie dzieciom piękna literatury dziecięcej(...)

Inwestycje w TCZ Sp. z o.o.

Inwestycje w TCZ Sp. z o.o.

Przedstawiamy zdjęcie warte blisko 552 tys. PLN. Inwestycje w Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o. pomimo okresu wakacyjnego w toku. Informowaliśmy już o sprzęcie medycznym dostarczonym do Szpitala w ostatnim okresie. To jednak nie koniec(...)