Szpitalny Oddział Ratunkowy dofinansowany!

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Spółka z o.o. uzyskało kolejne dofinansowanie inwestycji ze środków zewnętrznych!http//zdrowie.gov.pl/poiis/nabor502lista_nr_2_projektow_wybranych_do(...)

Gość Radia Fama  - Prezes Zarządu Krzysztof Zarychta

Gość Radia Fama - Prezes Zarządu Krzysztof Zarychta

Krzysztof Zarychta, Prezes Tomaszowskiego Centrum Zdrowia, był dziś gościem Radia FAMA. Rozmawialiśmy o praktycznych możliwościach skorzystania z uprawnień, które daje ustawa wprowadzającą szczególne udogodnienia m.in(...)