Dzień otwarty w POZ

W sobotę 13.10.2018 r. zapraszamy na "Dzień otwarty" w POZ. Zachęcamy do skorzystania z BEZPŁATNYCH porad lekarskich i badań oraz udziału w konkursie z wiedzy o zdrowiu.  (...)

Nowy sprzęt dla noworodków !

Z wielką przyjemnością informujemy, że dzięki współpracy z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do naszej placówki trafił we wrześniu sprzęt medyczny dla najmniejszych pacjentów. Po dopełnieniu wszelkich formalności i uzyskaniu pozytywnej opinii Pani Dr hab. n(...)

Oddział Urologiczny otwarty!

Oddział Urologiczny w Tomaszowskim Centrum Zdrowia oficjalnie oddany do użytku. Do dyspozycji pacjentów jest teraz 6 dwuosobowych sal z łazienkami, wyposażonych w nowe łóżka i nowe szafki(...)

Szpitalny Oddział Ratunkowy dofinansowany!

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Spółka z o.o. uzyskało kolejne dofinansowanie inwestycji ze środków zewnętrznych!http//zdrowie.gov.pl/poiis/nabor502lista_nr_2_projektow_wybranych_do(...)