Dwa nowe Ambulanse zasiliły Tomaszowskie Pogotowie

W dniu 27.12.2019r. na terenie Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. odbyło się uroczyste przekazanie dwóch nowych Ambulansów dla Tomaszowskiego Pogotowia Ratunkowego. Jedna z zakupionych karetek będzie stacjonowała w Brzezinach, a druga zasili podstację zlokalizowaną w Rzeczycy(...)

Otwarcie Oddziału Okulistycznego połączone ze Spotkaniem Wigilijnym

12.12.2019r. w naszym Szpitalu odbyło się Uroczyste Otwarcie Oddziału Okulistycznego połączone ze Spotkaniem Wigilijnym Pracowników TCZ Sp. z o.o.Oddział Okulistyczny mieści się na pierwszym piętrze i specjalizuje się w planowych zabiegach usuwania zaćmy. Lekarzem koordynującym jest dr n. med(...)

Otwarcie Poradni Kardiologicznej !!!

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o. o. zaprasza wszystkich pacjentów do nowo otwartej PORADNI KARDIOLOGICZNEJ(...)