Plebiscyt Hipokrates- Ginekolog Roku

W związku z zakończeniem głosowania w  Plebiscycie Hipokrates pragniemy z dumą poinformować, iż w kategorii Ginekolog Roku Pierwsze Miejsce zajął  dr Mateusz Nowak – Kierownik Bloku Porodowego naszego Szpitala(...)

13.10.2022r. - Dzien Ratownictwa Medycznego

Koleżanki, Koledzy, Szanowni Państwo, Z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego wszystkim reprezentującym to środowisko, pragnę złożyć serdeczne życzenia oraz wyrazy wdzięczności za pełną poświęcenia służbę na rzecz drugiego człowieka(...)

10.10.2022r. - Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

Celem tego dnia jest promocja zdrowia psychicznego oraz zwrócenie uwagi ludzi na całym świecie na problemy natury psychicznej, z którymi zmaga się coraz więcej osób. To także walka ze stygmatyzacją, szeroka edukacja i pomoc potrzebującym(...)

Plebiscyt HIPOKRATES 2022

Szanowni Państwo, Tylko do środy 12.10.2022r. trwa plebiscyt medyczny HIPOKRATES. Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do oddawania głosów na naszą kadrę. Głosowanie odbywa się za pomocą SMS lub poprzez zakup pakietu głosów na stronie(...)

dr n. med. Aneta Czupryniak - Pełnomocnik Zarządu ds. Medycznych

Szanowni Państwo!Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż od dnia 06.09.2022r., funkcję Pełnomocnika Zarządu ds. Medycznych objęła dr n. med. Aneta Czupryniak wieloletnia Ordynator Oddziału Pediatrii naszego Szpitala(...)