Ratownictwo Medyczne w TCZ

W minioną sobotę, 13 października, w całym kraju obchodzony był Dzień Ratownictwa Medycznego. Ustanowione w 2006 roku święto jest uhonorowaniem pracy osób, tworzących system ratownictwa medycznego w Polsce(...)

Relacja z akcji "Dzień Otwarty w POZ"

W sobotę, 13 października, w Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej Szpitala w Tomaszowie Mazowieckim zorganizowany został Dzień Otwarty. To była już kolejna skierowana do pacjentów akcja działającej od marca 2017 roku poradni POZ(...)

Dzień otwarty w POZ

W sobotę 13.10.2018 r. zapraszamy na "Dzień otwarty" w POZ. Zachęcamy do skorzystania z BEZPŁATNYCH porad lekarskich i badań oraz udziału w konkursie z wiedzy o zdrowiu.  (...)

Nowy sprzęt dla noworodków !

Z wielką przyjemnością informujemy, że dzięki współpracy z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do naszej placówki trafił we wrześniu sprzęt medyczny dla najmniejszych pacjentów. Po dopełnieniu wszelkich formalności i uzyskaniu pozytywnej opinii Pani Dr hab. n(...)