Kolejny nowy sprzęt medyczny w Tomaszowskim Centrum Zdrowia

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. zakupiło aparat do znieczulenia ogólnego. Sprzęt najwyższej klasy, niezbędny na bloku operacyjnym. Anestezjolog dzięki temu urządzaniu może w pełni kontrolowany oraz bezpieczny sposób znieczulić pacjenta przed operacją(...)

Lista poparcia dla WOŚP

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. tworzy listę poparcia dla WOŚP jako kandydata do otrzymania Pokojowej Nagrody Nobla. Już ponad 200 osób złożyło swój podpis. Jeśli chcesz przyłączyć się do wspólnej akcji, lista na której możesz złożyć podpis czeka w sekretariacie(...)

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w sieci szpitali 2017

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Spółka z o.o. zakwalifikowało się do sieci szpitali. W dniu wczorajszym listę placówek medycznych objętych siecią podał Łódzki Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia.Do sieci szpitali w Łódzkiem objętych jest łącznie 36 podmiotów leczniczych(...)