Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w sieci szpitali 2017

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Spółka z o.o. zakwalifikowało się do sieci szpitali. W dniu wczorajszym listę placówek medycznych objętych siecią podał Łódzki Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia.Do sieci szpitali w Łódzkiem objętych jest łącznie 36 podmiotów leczniczych(...)

Laser holmowy wraz z mini PCNL

Realizacja planu zakupu nowego specjalistycznego  sprzętu medycznego dla Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w toku. Jednym ze sprzętów zakupionych przez Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. i dostarczonym w dniu dzisiejszym jest laser holmowy wysokiej klasy(...)

Otwarcie POZ w Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o.

Zarząd Tomaszowskiego Centrum Zdrowia pragnie powiadomić, iż dziś nastąpiło uroczyste otwarcie Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej. W uroczystości uczestniczyło wielu gości, którzy mogli zobaczyć efekt kilkumiesięcznych prac remontowych zmierzających do otwarcia nowej jednostki w ramach TCZ(...)

Wigilia w Tomaszowskim Centrum Zdrowia

W dniu dzisiejszym w jednym ze świeżo wyremontowanych pomieszczeń szpitala odbyło się spotkanie wigilijne. W związku z tym faktem, Zarząd Tomaszowskiego Centrum Zdrowia pragnie podziękować wszystkim przybyłym na uroczystość gościom, jak również pracownikom oraz całej kadrze medycznej(...)

Nowy Prezes Zarządu Tomaszowskiego Centrum Zdrowia