Remonty w TCZ Sp. z o.o.

Szpital to nie tylko inwestycje w sprzęt medyczny. Podejmujemy aktywne działania w obszarze remontowo-budowlanym. Przedstawiamy mały wycinek inwestycji, którą lada moment ukończymy. Z pewnością podniesie to jakość świadczonych usług medycznych w Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o. (...)

Kolejny nowy sprzęt medyczny w Tomaszowskim Centrum Zdrowia

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. zakupiło aparat do znieczulenia ogólnego. Sprzęt najwyższej klasy, niezbędny na bloku operacyjnym. Anestezjolog dzięki temu urządzaniu może w pełni kontrolowany oraz bezpieczny sposób znieczulić pacjenta przed operacją(...)

Lista poparcia dla WOŚP

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. tworzy listę poparcia dla WOŚP jako kandydata do otrzymania Pokojowej Nagrody Nobla. Już ponad 200 osób złożyło swój podpis. Jeśli chcesz przyłączyć się do wspólnej akcji, lista na której możesz złożyć podpis czeka w sekretariacie(...)