Relacja z akcji "Dzień Otwarty w POZ"

W sobotę, 13 października, w Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej Szpitala w Tomaszowie Mazowieckim zorganizowany został Dzień Otwarty. To była już kolejna skierowana do pacjentów akcja działającej od marca 2017 roku poradni POZ(...)

Dzień otwarty w POZ

W sobotę 13.10.2018 r. zapraszamy na "Dzień otwarty" w POZ. Zachęcamy do skorzystania z BEZPŁATNYCH porad lekarskich i badań oraz udziału w konkursie z wiedzy o zdrowiu.  (...)

Nowy sprzęt dla noworodków !

Z wielką przyjemnością informujemy, że dzięki współpracy z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do naszej placówki trafił we wrześniu sprzęt medyczny dla najmniejszych pacjentów. Po dopełnieniu wszelkich formalności i uzyskaniu pozytywnej opinii Pani Dr hab. n(...)

Oddział Urologiczny otwarty!

Oddział Urologiczny w Tomaszowskim Centrum Zdrowia oficjalnie oddany do użytku. Do dyspozycji pacjentów jest teraz 6 dwuosobowych sal z łazienkami, wyposażonych w nowe łóżka i nowe szafki(...)