Ograniczenie odwiedzin w Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o.

Dnia 22 lutego 2018 r. Zarząd Tomaszowskiego Centrum Zdrowia podjął decyzję o wprowadzeniu ograniczeniu odwiedzin pacjentów hospitalizowanych w placówce medycznej. Podobne działania podejmowane są w większości szpitali w Polsce(...)

Czasowe zaprzestanie działalności Oddziału Urologicznego

W związku z czasowym zaprzestaniem działalności Oddziału Urologicznego w okresie od 1 lutego do 31 marca 2018 roku, Prezes Zarządu Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. informuje, iż w w/w czasie nie będą udzielane świadczenia w rodzaju leczenie szpitalne w powyższych zakresie(...)

O zdrowiu w rozmowie ze specjalistą chorób wewnętrznych.

Interna, królowa nauk medycznych. Czym zajmuje się lekarz internista? Z jakimi dolegliwościami zgłaszać się do internisty? Jakie objawy powinny nas zaniepokoić? Czym jest ból? I wiele innych pytań mamy do naszego gościa p. Jacka Zaborowskiego lekarza chorób wewnętrznych..(...)