Baner główny

Na skróty

Najnowsze Informacje

Symbol nowoczesnej opieki medycznej 2022

Pragniemy poinformować, iż w dniu 17.11.2022r., na uroczystej gali w Katowicach Prezes Zarządu  dr n. med. Wiesław Chudzik oraz Kierownik Pionu Administracji i Rozwoju Szpitala dr n. o zdr. Monika Białas odebrali w imieniu Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z (..)

Czytaj więcej

MOVEMBER- Listopad miesiącem walki z męskim rakiem

Drodzy Panowie, miesiąc listopad jest miesiącem dedykowanym do walki z męskim rakiem.Ma on na celu zwiększenie świadomości i podkreślenie jak ważna jest profilaktyka. Obchodzona jest również akcja "MOVEMBER" gdzie Panowie na znak zwrócenia uwagi i (..)

Czytaj więcej

Dla pacjenta

Przyjęcia na
oddział

O czym pamiętać przed przyjęciem na oddział.

Czytaj więcej

Przyjęcia do
poradni

Ważne informacje przed zgłoszeniem sie do poradni.

Czytaj więcej

Poradnia
POZ

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Czytaj więcej

Na skróty

Oddział
Chorób Wewnętrznych

W oddziale Chorób Wewnętrznych są leczeni pacjenci o szerokim spektrum rozpoznań internistycznych, zarówno w stanach zagrożenia życia jak i pacjenci przyjmowani do oddziału w celach diagnostycznych. Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu chorób układu sercowo-naczyniowego, oddechowego, pokarmowego oraz moczowego.

Czytaj więcej

Oddział
Chirurgii Ogólnej

W Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Tomaszowskiego Centrum Zdrowia zapewniamy najwyższą jakość leczenia z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć światowej medycyny. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, a naszą kadrę medyczną tworzą chirurdzy, będący wybitnymi fachowcami z bogatym doświadczeniem.

Czytaj więcej
dr n. med. Włodzimierz Koptas

Oddział
Noworodkowy

Realizuje wysoki standard opieki zdrowotnej nad dziećmi rodzącymi się w TCZ Sp z o.o. oraz nad noworodkami chorymi urodzonymi w innych szpitalach. Oddział noworodków funkcjonuje w systemie opieki perinatalnej wspólnie z oddziałem ginekologiczno-położniczym. Jest oddzialem II stopnia referencyjności i zajmuje się opieką okołoporodową nad noworodkami z ciąż fizjologicznych i powikłanych.

Czytaj więcej
dr n. med. Robert Szlachciński

Oddział
Pediatryczny

Zajmuje się opieką nad chorymi dziećmi z Tomaszowa i okolic od początku powstania Szpitala Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim. Personel lekarski i pielęgniarski z pełnym zaangażowaniem pomaga małym pacjentom w trudnych chwilach, starając się jednocześnie, aby pobyt w naszym oddziale był w jak największym stopniu pozytywnym przeżyciem.

Czytaj więcej
dr n. med. Aneta Czupryniak

Oddział
Neurologiczny

Oddział neurologiczny powstał w strukturach szpitala w roku 1964 i obejmuje leczeniem pacjentów z powiatu tomaszowskiego, rawskiego i opoczyńskiego. W strukturach oddziału funkcjonuje poradnia neurologiczna, pracownia EEG, USG oraz gabinety fizjoterapii.

Czytaj więcej
dr n. med. Jarosław Dębiec

Poznaj
Nasz
Zespół

Poznaj naszą kadrę, która każdego dnia zapewnia pacjentom najwyższy poziom opieki.

Więcej
Jarosław Furmaniak

lek. med. Jarosław
Furmaniak

Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ewa Borzęcka

Lek. med. Ewa
Borzęcka

Choroby dziecięce

Paweł Kolano

lek. med. Paweł
Kolano

Chirurgia ogólna

Piotr Woźniak

lek. med. Piotr
Woźniak

Choroby wewnętrzne

Andrzej Iwański

lek. med. Andrzej
Iwański

Ortopedia i traumatologia narządu ruchu