Baner główny

Na skróty

Najnowsze Informacje

Nowy sprzęt medyczny w Tomaszowskim Centrum Zdrowia!

Grudzień to miesiąc, w którym kolejne oddziały Naszego Szpitala doposażane są w nowy sprzęt medyczny. Dzięki pomocy Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim, Szpital otrzymał nowe kardiomonitory, respirator, aparat USG z głowicami do badań ginekologicznych, (..)

Czytaj więcej

Mikołajki 2018 r. w Tomaszowskim Centrum Zdrowia

W dniu dzisiejszym w Tomaszowskim Centrum Zdrowia odbyło się spotkanie mikołajkowe dla najmłodszych pacjentów Oddziału Pediatrycznego. Każdego małego pacjenta w salach chorych odwiedzili goście Starosta Powiatu Tomaszowskiego Mariusz (..)

Czytaj więcej

Dla pacjenta

Przyjęcia na
oddział

O czym pamiętać przed przyjęciem na oddział.

Czytaj więcej

Przyjęcia do
poradni

Ważne informacje przed zgłoszeniem sie do poradni.

Czytaj więcej

Poradnia
POZ

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Czytaj więcej

Na skróty

Oddział
Chorób Wewnętrznych

W oddziale Chorób Wewnętrznych są leczeni pacjenci o szerokim spektrum rozpoznań internistycznych, zarówno w stanach zagrożenia życia jak i pacjenci przyjmowani do oddziału w celach diagnostycznych. Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu chorób układu sercowo-naczyniowego, oddechowego, pokarmowego oraz moczowego.

Czytaj więcej
dr n. med. Sebastian Słomka

Oddział
Chirurgii Ogólnej

W Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Tomaszowskiego Centrum Zdrowia zapewniamy najwyższą jakość leczenia z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć światowej medycyny. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, a naszą kadrę medyczną tworzą chirurdzy, będący wybitnymi fachowcami z bogatym doświadczeniem.

Czytaj więcej
dr n. med. Włodzimierz Koptas

Oddział
Noworodkowy

Realizuje wysoki standard opieki zdrowotnej nad dziećmi rodzącymi się w TCZ Sp z o.o. oraz nad noworodkami chorymi urodzonymi w innych szpitalach. Oddział noworodków funkcjonuje w systemie opieki perinatalnej wspólnie z oddziałem ginekologiczno-położniczym. Jest oddzialem II stopnia referencyjności i zajmuje się opieką okołoporodową nad noworodkami z ciąż fizjologicznych i powikłanych.

Czytaj więcej
dr n. med. Robert Szlachciński

Oddział
Pediatryczny

Zajmuje się opieką nad chorymi dziećmi z Tomaszowa i okolic od początku powstania Szpitala Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim. Personel lekarski i pielęgniarski z pełnym zaangażowaniem pomaga małym pacjentom w trudnych chwilach, starając się jednocześnie, aby pobyt w naszym oddziale był w jak największym stopniu pozytywnym przeżyciem.

Czytaj więcej
dr n. med. Aneta Czupryniak

Oddział
Neurologiczny

Oddział neurologiczny powstał w strukturach szpitala w roku 1964 i obejmuje leczeniem pacjentów z powiatu tomaszowskiego, rawskiego i opoczyńskiego. W strukturach oddziału funkcjonuje poradnia neurologiczna, pracownia EEG, USG oraz gabinety fizjoterapii.

Czytaj więcej
dr n. med. Jarosław Dębiec

Poznaj
Nasz
Zespół

Poznaj naszą kadrę, która każdego dnia zapewnia pacjentom najwyższy poziom opieki.

Więcej
Wojciech Deroń

lek. med. Wojciech
Deroń

specjalista chorób wewnętrznych

Jarosław Furmaniak

lek. med. Jarosław
Furmaniak

Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Sebastian Słomka

dr n. med. Sebastian
Słomka

specjalista chorób wewnętrznych i hipertensjologii, w trakcie specjalizacji z kardiologii

Artur Kowalczyk

lek. med. Artur
Kowalczyk

rezydent w trakcie specjalizacji z neurologii

Tomasz Białas

lek. med. Tomasz
Białas

Radiologia i diagnostyka obrazowa