Baner główny

Na skróty

Najnowsze Informacje

Mikołajki W Tomaszowskim Centrum Zdrowia

Wczoraj w Tomaszowskim Centrum Zdrowia odbyły się Mikołajki zorganizowane dla dzieci z Oddziału Pediatrycznego. W zastępstwie Mikołaja z życzeniami oraz prezentami dla najmłodszych pojawili się Starosta Tomaszowski Pan Mirosław Kukliński, Członek Zarządu Powiatu Pan (..)

Czytaj więcej

TCZ przebadał Seniorów

Dnia 17.11.2017 r. w Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o. odbył się "Dzień Seniora". W tym dniu wykonywane były bezpłatne badania m.in. poziomu glukozy we krwi, pomiar ciśnienia tętniczego czy też badanie z wykorzystaniem spirometru. Akcja cieszyła się (..)

Czytaj więcej

Dla pacjenta

Przyjęcia na
oddział

O czym pamiętać przed przyjęciem na oddział.

Czytaj więcej

Przyjęcia do
poradni

Ważne informacje przed zgłoszeniem sie do poradni.

Czytaj więcej

Poradnia
POZ

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Czytaj więcej

Na skróty

Oddział
Chorób Wewnętrznych

W oddziale Chorób Wewnętrznych są leczeni pacjenci o szerokim spektrum rozpoznań internistycznych, zarówno w stanach zagrożenia życia jak i pacjenci przyjmowani do oddziału w celach diagnostycznych. Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu chorób układu sercowo-naczyniowego, oddechowego, pokarmowego oraz moczowego.

Czytaj więcej
dr n. med. Sebastian Słomka

Oddział
Chirurgii Ogólnej

W Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Tomaszowskiego Centrum Zdrowia zapewniamy najwyższą jakość leczenia z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć światowej medycyny. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, a naszą kadrę medyczną tworzą chirurdzy, będący wybitnymi fachowcami z bogatym doświadczeniem.

Czytaj więcej
dr n. med. Włodzimierz Koptas

Oddział
Noworodkowy

Realizuje wysoki standard opieki zdrowotnej nad dziećmi rodzącymi się w TCZ Sp z o.o. oraz nad noworodkami chorymi urodzonymi w innych szpitalach. Oddział noworodków funkcjonuje w systemie opieki perinatalnej wspólnie z oddziałem ginekologiczno-położniczym. Jest oddzialem II stopnia referencyjności i zajmuje się opieką okołoporodową nad noworodkami z ciąż fizjologicznych i powikłanych.

Czytaj więcej
dr n. med. Robert Szlachciński

Oddział
Pediatryczny

Zajmuje się opieką nad chorymi dziećmi z Tomaszowa i okolic od początku powstania Szpitala Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim. Personel lekarski i pielęgniarski z pełnym zaangażowaniem pomaga małym pacjentom w trudnych chwilach, starając się jednocześnie, aby pobyt w naszym oddziale był w jak największym stopniu pozytywnym przeżyciem.

Czytaj więcej
dr n. med. Aneta Czupryniak

Oddział
Neurologiczny

Oddział neurologiczny powstał w strukturach szpitala w roku 1964 i obejmuje leczeniem pacjentów z powiatu tomaszowskiego, rawskiego i opoczyńskiego. W strukturach oddziału funkcjonuje poradnia neurologiczna, pracownia EEG, USG oraz gabinety fizjoterapii.

Czytaj więcej
dr n. med. Jarosław Dębiec

Poznaj
Nasz
Zespół

Poznaj naszą kadrę, która każdego dnia zapewnia pacjentom najwyższy poziom opieki.

Więcej
Emilia Olczak-Kozioł

lek. med. Emilia
Olczak-Kozioł

specjalista neurolog

Michał Winiarski

dr n. med. Michał
Winiarski

Specjalista Urolog Certyfikat Europejski FEBU

Kamila Rosłaniec

lek. med. Kamila
Rosłaniec

Lekarz w trakcie specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych

Sebastian Słomka

dr n. med. Sebastian
Słomka

specjalista chorób wewnętrznych i hipertensjologii, w trakcie specjalizacji z kardiologii

Konrad Wiślicki

lek. med. Konrad
Wiślicki

w trakcie specjalizacji z ortopedii