Artykuł

Nowy ultrasonograf w TCZ Sp. z o.o.

Kolejna wspaniała wiadomość dla pacjentów Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Pod koniec ubiegłego tygodnia dostarczony został najnowszy nabytek Szpitala z puli sprzętów medycznych zakupionych w tym roku. Nowoczesny, specjalistyczny ultrasonograf klasy premium. To niewątpliwie nowa jakość obrazowania, najwyższej rozdzielczości. Pierwsze badania pokazały, że jakość wykonywanych badań prowadzona jest obecnie na najwyższym poziomie. Ultrasonograf poza bogatym oprogramowaniem do analizy obrazu, posiada również szeroki wybór wysokiej jakości głowic, umożliwiających rozszerzenie panelu badań. Dodatkowo monitor 19 cali daje możliwość wyświetlenia obrazu USG w trybie full screen. Długo można by opisywać nowe urządzenia, dlatego należy jedynie stwierdzić, że aparat już pracuje i wykonywane są badania ultrasonograficzne. Oczywiście to nie koniec zakupów. Wkrótce dostawa kolejnych urządzeń medycznych. Wszystko po to, aby jakość świadczonych usług medycznych w Tomaszowskim Centrum Zdrowia była na jak najwyższym poziomie.