Artykuł

Dzień Otwarty w Poradni POZ

Dnia 4 lipca w Poradni POZ funkcjonującej w ramach Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. zorganizowany został Dzień Otwarty. Osoby zainteresowane mogły uzyskać obszerną informację na temat zasad funkcjonowania Poradni, poznać lekarzy pracujących w POZ, jak również zobaczyć wyremontowane pomieszczenia nowego ośrodka. Można było także bezpłatnie sprawdzić poziom glukozy we krwi, poziom cholesterolu, dokonać pomiaru ciśnienia tętniczego jak również obliczyć swój wskaźnik BMI. Tego dnia poradnie odwiedziło wiele zainteresowanych osób z których znaczna część wypełniła również deklaracje przystąpienia do szpitalnego POZ. Organizatorzy zapewniają, że to nie ostatnia tego rodzaju akcja, która ma na celu przybliżyć wszystkim kadrę medyczną jak również całe zaplecze sprzętowe dostępne dla pacjentów.