Artykuł

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w sieci szpitali 2017

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Spółka z o.o. zakwalifikowało się do sieci szpitali. W dniu wczorajszym listę placówek medycznych objętych siecią podał Łódzki Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia.
Do sieci szpitali w Łódzkiem objętych jest łącznie 36 podmiotów leczniczych. W tym gronie jak to zostało wspomniane powyżej znalazł się również TCZ Sp. z o.o. I tak w sieci z Województwa Łódzkiego znajdzie się: 15 szpitali na pierwszym poziomie, 8 szpitali na drugim poziomie zabezpieczenia, 5 szpitali na trzecim oraz 6 szpitali na poziomie ogólnopolskim, jeden onkologiczny oraz jeden pulmonologiczny.
Wartym podkreślenia jest, że w z rejonu Tomaszowa Mazowieckiego do sieci zostało także zakwalifikowane Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej NU-MED Sp. z o.o. Pełna lista placówek sieciowych województwa łódzkiego w załączniku do artykułu.

Załączniki:

PDF icon siec_szpitali.pdf69.31 KB