Artykuł

Otwarcie POZ w Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o.

Zarząd Tomaszowskiego Centrum Zdrowia pragnie powiadomić, iż dziś nastąpiło uroczyste otwarcie Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej. W uroczystości uczestniczyło wielu gości, którzy mogli zobaczyć efekt kilkumiesięcznych prac remontowych zmierzających do otwarcia nowej jednostki w ramach TCZ. POZ, który rozpoczął dziś funkcjonowanie stanowić ma kolejny element w celu osiągnięcia pełnej kompleksowości realizowanych usług medycznych Tomaszowskiego Szpitala. Pragniemy jednocześnie zaprosić wszystkich do składania deklaracji wyboru świadczeniodawcy udzielającego świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej. Zarząd Tomaszowskiego Centrum Zdrowia pragnie zapewnić jak najwyższą jakość świadczonych usług leczniczych udzielanych pacjentom. Efektem tych działań jest m.in. dzisiejsze otwarcie POZ stanowiącego uzupełnienie pełnego panelu świadczonych usług. Zapraszamy na wizytę w szpitalnym POZ.