Artykuł

Dyrektor Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w TCZ

Tomaszowskie Centrum Zdrowia w dniu dzisiejszym miało zaszczyt gościć Pana Artura Olsińskiego – Dyrektora Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia. Zarząd TCZ miał tym samym okazję zapoznać Pana Dyrektora z funkcjonowaniem miejscowej placówki medycznej. W rozmowach odbywających się w przyjaznej atmosferze podsumowano mijający rok, zaprezentowano poszczególne oddziały szpitalne,  jak również udostępniono  świeżo co wyremontowane pomieszczenia przeznaczone na planowane w najbliższym czasie otwarcie Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Rozmowy dotyczyły również planów inwestycyjnych i rozwojowych na kolejny rok. Do najistotniejszych kwestii zaliczyć można choćby budowę centralnego bloku operacyjnego, remont oddziału urologii czy choćby uruchomienie wspomnianego powyżej POZ. Zarząd miał także okazję przedstawić plany zakupowe związane z wyposażeniem oddziałów szpitalnych w  nową specjalistyczną aparaturę medyczną. Tym samym Dyrektor Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia miał okazję na własne oczy zobaczyć jak dynamicznie zmienia się Tomaszowskie Centrum Zdrowia. Wspólne rozmowy prowadziły do wniosków, aby kontynuować ten jakże już widoczny trend rozwoju tomaszowskiego szpitala na medycznej mapie Województwa Łódzkiego.